Kontakte oss

Kontaktinformasjon til vår personell, samt adresser til vårt kontor finner du lenger ned på siden.
For å raskt få riktig hjelp for ditt ærende, velg ett av alternativene nedenfor.

 

FOR FORHANDLER

For deg som er forhandler og vil kontakte kundeservice, benytt skjemaet til høyre. Eller scroll nedover for kontaktinformasjon til vårt personell.

FOR FORBRUKER

Vi ber deg som privatperson i første omgang å ta kontakt med noen av våre ca 300 forhandlere med utstillinger som finnes over hele landet.

Trykk her for å finne forhandler

FOR MEDIA & PRESSE

For snarveier til presserommet, bildebank, logo og kontaktinformasjon.

Tryck her

Kontakt oss

Kontaktinformasjon

* Obligatoriske felt

 

SALGS NORGE


Salgssjef
knut anton hole
knut.hole@macrobad.no
(+47) 920 22 136


Regionssjef
Joar Byberg
joar@macrobad.no
(+47) 924 70 069


Regionssjef
Audun Evertsen
audun@macrobad.no
(+47) 918 12 774

 
 

ORDRE & KUNDESERVICE


Ordre & kundeservice
Emelie Fischer
emelie.fischer@macro.se
(+47) 71 49 30 30


Ordre & kundeservice
Jesper Wadensten
jesper.wadensten@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Tommy Johansson
tommy.johansson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Mikael Persson
mikael.persson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Eva Wersch
eva.wersch@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

MARKEDSFØRING


Markedssjef
Veronica Dribe
veronica.dribe@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Markedskoordinator
Karin Karlsson
karin.karlsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Webbkoordinator
Tim Krösner
tim.krosner@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00